Kainos

Vaikų kambarys gimtadieniui ir krikštynų šventei

3 val

84 EUR

4 val

99 EUR

Vaikų kambarys gimtadieniui ir krikštynų šventei

3 val

99 EUR

4 val

119 EUR

Minimali maisto užsakymo suma vaiko GIMTADIENIO šventei

95 EUR (iki 20 asmenų),

135 EUR (21-30 asm.),

175 EUR (31-40 asm.),

215 EUR (41-50 asm. ir daugiau)

 

KRIKŠTYNŲ, JUBILIEJAUS, IR KITŲ ŠVENČIŲ

maisto kaina suaugusiam asmeniui nuo 29 EUR

 

KRIKŠTYNŲ ŠVENTĖS

maisto kaina vaikui – nuo 9 EUR

 

MOKSLO METŲ UŽBAIGIMO ŠVENTĖS

kaina asmeniui su programa, maistu ir gėrimais – 15 EUR

 

DĖL ĮMONĖS VAKARĖLIO, KALĖDINĖS ŠVENTĖS, FOTOSESIJOS

ar kito renginio kainos teirautis administracijos

 


Šventės vedėjas / animatorius

 

49 EUR – 1,5 val GIMTADIENIO programa

69 EUR – 1,5 val KRIKŠTYNŲ ŠVENTĖS programa

Atsiliepimai

Šventėme vestuves  🙂 NEREALIAI buvo viskas: nuo pat bendravimo facebook’e iki šventės pabaigos. Administratorė labai labai maloni, supratinga ir viskas buvo būtent taip, kaip įsivaizdavau. Aptarnaujanti mergaitė šventės metu nuolat šypsojos, šventės vedėjos taip pat maloniai nustebino, vaikams labai patiko, o suaugusiems taip pat užteko veiklos  🙂 Maistas skanus, tortas šviežutėlis, aplinka jauki, vaikams veiklos apstu… galėčiau vardinti ir vardinti – be abejonės ir kitas šeimos šventes švęsime čia  🙂 AČIŪ visam “Dėžutis” kolektyvui

Jovita

Šventėme Krikštynas, geresnės vietos tokioms vaikų šventėms Kaune nelabai ir įsivaizduoju. Vaikams labai
patiko kitoks, nei įprasta, žaidimų kambarys, maistas buvo skanus, patiekta skoningai, aplinka jauki, šviesi, žaisminga. Ačiū labai!Linkiu sėkmės ir tik tobulėti bei eiti pirmyn!

Vidmantė

Viskas apgalvota iki smulkmenų. Net būdama priekabi nerandu prie ko prisikabinti  😉 mergaitės užsiimančios su vaikais puikios, mamom duoda pailsėti, pasirūpina net ir pačiais mažiausiais. Maistas labai gardus, net ir išrankūs maistui gyrė, ypač lašišą. Pramogos vaikams kokių niekur kitur nėra (tikras automobilis!!! Tikra kasa!!!) bendrai paėmus matosi, kad įdėta daug darbo, gražus interjeras, puiki vieta ne tik vaikams, bet ir apie tėvus pagalvota  🙂 ačiū, kad esat tokie šaunūs!!!

Evelina

Tik geriausi atsiliepimai! Švaru, tvarkinga, didelė ir įdomi erdvė vaikams žaisti. Maistas skanus, jo paserviravimas labai gražus. O aptarnaujančios merginos labai malonios, paslaugios ir su šypsena veide. Ačiū Jums už gražià šventę!

Živilė

Patys geriausi atsiliepimai! Jauki vieta šeimos šventėms. Aptarnavimas malonus, maistas labai skanus, visi svečiai liko sužavėti ir patenkinti. Apie vaikus net nekalbu, kiek laimės jiems buvo dugti žaidimų kambary Tikrai visiems rekomenduosiu, Ačiū Jums!

Loreta

Labai draugiškas kolektyvas, jauki atmosfera, skanus maistas. Viską pavyko suderinti greitai, konkrečiai, o šventė buvo tokia, kokią ir įsivaizdavau  🙂 Rekomenduoju!

Vaida

Rezervuoti

Susisiekite

Dėžutis – Vaikų kambarys Kaune, Savanorių pr. 266

Visit Us On Facebook