Krikštynų studija Kaune

Švęskite švenčių erdvėje „Dėžutis”

Čia malonu švęsti visiems – ir mažiems, ir dideliems, nes patalpos ir paslaugos pritaikytos įvairaus amžiaus svečiams.

„Dėžučio“ komanda pasirūpins krikštynomis nuo A iki Z – viskuo, ko reikia vaiko krikštynoms, kad jums šventė taptų džiaugsmingu prisiminimu be jokių organizavimo rūpesčių.

  • Krikštynų erdvė: „Dėžutis“ yra ideali vieta krikštynoms, kurioje galėsite ne tik atšvęsti šventę, bet ir pasinaudoti krikštynų studijos privalumais.
  • Pramogos: vaikų laukia didelis žaidimų kambarys – tobula aplinka smagiai ir saugiai leisti laiką šventės metu.
  • Maitinimas ir užkandžiai: siūlome skanius užkandžius ir subalansuotą maitinimą tiek vaikams, tiek suaugusiems, kad jūsų krikštynos būtų pilnos skonio akimirkų.
  • Aptarnavimas: mūsų profesionali komanda pasirūpins, kad šventė vyktų sklandžiai ir jūsų svečiai jaustųsi ypatingai.

Susisiekite su mumis ir užsisakykite savo laiką krikštynų erdvėje „Dėžutis” Kaune jau šiandien!

Mūsų erdvės

Krikštynų šventės kaina

4 val.

Nuo pirmadienio iki sekmadienio

 

Papildoma valanda – 49 €

Papildomas pusvalandis – 34 €

199 € Rezervuoti
Plačiau

Atsiliepimai

Viskas apgalvota iki smulkmenų. Net būdama priekabi nerandu prie ko prisikabinti 😉 mergaitės užsiimančios su vaikais puikios, mamom duoda pailsėti, pasirūpina net ir pačiais mažiausiais. Maistas labai gardus, net ir išrankūs maistui gyrė, ypač lašišą. Pramogos vaikams kokių niekur kitur nėra (tikras automobilis!!! Tikra kasa!!!) bendrai paėmus matosi, kad įdėta daug darbo, gražus interjeras, puiki vieta ne tik vaikams, bet ir apie tėvus pagalvota 🙂 ačiū, kad esat tokie šaunūs!!!

Evelina

Patys geriausi atsiliepimai! Jauki vieta šeimos šventėms. Aptarnavimas malonus, maistas labai skanus, visi svečiai liko sužavėti ir patenkinti. Apie vaikus net nekalbu, kiek laimės jiems buvo dugti žaidimų kambary Tikrai visiems rekomenduosiu, Ačiū Jums!

Loreta

Šventėme vestuves 🙂 NEREALIAI buvo viskas: nuo pat bendravimo facebook’e iki šventės pabaigos. Administratorė labai labai maloni, supratinga ir viskas buvo būtent taip, kaip įsivaizdavau. Aptarnaujanti mergaitė šventės metu nuolat šypsojos, šventės vedėjos taip pat maloniai nustebino, vaikams labai patiko, o suaugusiems taip pat užteko veiklos 🙂 Maistas skanus, tortas šviežutėlis, aplinka jauki, vaikams veiklos apstu… galėčiau vardinti ir vardinti – be abejonės ir kitas šeimos šventes švęsime čia 🙂 AČIŪ visam “Dėžutis” kolektyvui.

Jovita

Šventėme Krikštynas, geresnės vietos tokioms vaikų šventėms Kaune nelabai ir įsivaizduoju. Vaikams labai
patiko kitoks, nei įprasta, žaidimų kambarys, maistas buvo skanus, patiekta skoningai, aplinka jauki, šviesi, žaisminga. Ačiū labai!Linkiu sėkmės ir tik tobulėti bei eiti pirmyn!

Vidmantė

Tik geriausi atsiliepimai! Švaru, tvarkinga, didelė ir įdomi erdvė vaikams žaisti. Maistas skanus, jo paserviravimas labai gražus. O aptarnaujančios merginos labai malonios, paslaugios ir su šypsena veide. Ačiū Jums už gražià šventę!

Živilė

Labai draugiškas kolektyvas, jauki atmosfera, skanus maistas. Viską pavyko suderinti greitai, konkrečiai, o šventė buvo tokia, kokią ir įsivaizdavau 🙂 Rekomenduoju!

Vaida