Pramogos vaikams - Dėžutis Pramogos vaikams - Dėžutis

Pramogos vaikams

DĖŽUČIO žaidimų kambarys – spalvingas, erdvus ir šviesus, pritaikytas įvairaus amžiaus vaikams. Jame veiklos randa ir vyresnieji vaikai – landžioja unikaliu 5 metrų aukščio šviečiančių tunelių labirintu, išbando drasą ore kabančiame tunelyje, šokinėja batute, vairuoja tikrą policijos mašiną, žaidžia krepšinį, apsipirkinėja įvairiausiais produktais DĖŽUČIO parduotuvėje čia turi galimybę išbandyti save tikros pardavėjos ar pardavėjo vaidmenyje. Puoštis mėgstančios mergaitės gali apsilankyti grožio salone, o mažiausieji DĖŽUČIO svečiai įvairių žaislų ras mielam meškučių namelyje, kamuoliukų baseine bei galės pasisupti jiems pritaikytoje supynėje .

DĖŽUTYJE neužmiršti lieka ir vyresnio amžiaus vaikai – interaktyvių žaidimų mėgėjai nes DĖŽUTYJE yra net dvi X-BOX žaidimų aikštelės. Vykstant didesnių vaikų gimtadieniams orgnizuojami linksmi komandiniai turnyrai, Just dance pasirodymai bei viktorinos. (Dėl didesnių vaikų gimtadienio programos kreiptis į adminstraciją)


Gimtadienio šventei siūlome pasirinkti šventės temą ir pasikviesti šventės vedėją – animatorių, kuris suburs vaikus bendrai smagiai sceninei veiklai: šokių pasirodymams, madų šou, viktorinoms, spektakliukams ir ne tik!

Pasirinkus gimtadienio temą Dėžutis pasirūpins šventės padekoravimu!

Štai mūsų siūlomos gimtadienių temos ir programos vaikams. Programas nuolat atnaujiname, o temas pildome, todėl jei neradote sau patinkančios, kreipkitės į administraciją +37069987781 ir labas@dezutis.lt.

Kosmosas

Tiesiai iš kosmoso platybių į DĖŽUTĮ atvyksta Kosmonautas pasiruošęs susipažinti su naujais draugais! Nusiteikęs parodyti daugybę cheminių bandymų, atlikti laboratorinius tyrimus bei įtraukti visus svečius į interaktyvius žaidimu

Mickey & Minnie Mouse

DĖŽUTYJE atsirado pelytė. Tačiau nereikia baimintis, nes tai draugiškiausia pasaulyje pelė MINĖ (Minnie Mouse). Ji mėgsta dalintis saldainiais, atpjauna didelį gabalą torto, nuolat šypsosi ir žino smagių išdaigų! Minė giriasi, kad surado slaptą kelią į DĖŽUČIO žaidimų kambarį… Atvyk į DĖŽUTĮ ir jį Tau parodys!

Slaptasis gimtadienis

DĖŽUTYJE Slaptasis agentas įvertins kiekvieno svečio taiklumą, gaminsime priešnuodį, nepamiršime ir kitų žaidimų bei turėsime įvykdyti 7 spaltąsias agento misijas drauge!

Gėlių princesė

DĖŽUČIO princesė šventės dalyvius pamokys  grakštumo pamokėlių, praves edukacines pamokėles apie gėles, nepamirštama šventėje veikla bus ir veidukų piešimas, karūnų gaminimas, o šokiai ir muzika užburs kiekvieną svečią

Super herojai

Pasaulį atakuoja blogiukai, todėl kuo skubiau reikia jį gelbėti. Žmogus voras ir Betmenas jau čia, DĖŽUTYJE! Gali jiems padėti? Pirmyn, skubėk į DĖŽUTĮ ir įrodyk, kad esi super greitas, super taiklus, super protingas, super lankstus – super – vaikas! Pasikviesk draugų, su kuriais kartu išbandysite super-herojų akademijos iššūkius. Jei to nebijai, stok šalia mūsų!

Vienaragis

DĖŽUTYJE atsirado spalvingoji vaivorykštė, o su ja ir draugiškiausias šventės švečias – Vienaragis! Nuotaikingame Dėžučio slėnyje laukia šokiai pagal mėgstamiausias daineles ir dar daugiau nepamirštamų nuotykių. Kviesk draugus ir pasiduok spalvingoms linksmybėms!

Maša ir lokys

Mažoji Maša ruošia dar vieną išdaigą savo geriausiam draugui Lokiui. Tačiau šįkart ji nenori linksmintis viena ir atvyksta į DĖŽUTĮ ieškoti smagiai nusiteikusių draugų. Mašos personažas žada, kad kiekvienas galės prisidėti prie išdaigos krėtimo ir kad visiems užteks saldaus gimtadienio torto gabalėlio. Maša labai mėgsta gimimo dienos vaišes ir šventės linksmybes, o TU ar mėgsti? Visa tai jau prasideda!..

Frozen

Vieną vakarą princesė Ana pasibeldė į DĖŽUČIO duris ir papasakojo, jog jau ilgai ieško savo sesės Elzos. Padėkime joms surasti vienai kitą: jeigu turi gražiausias akis ir moki dainos „Let it go“ žodžius, jei nebijai šalčio ir mėgsti žaisti, jeigu žinai, kas yra Olafas, skubėk į DĖŽUTĮ – galbūt TU esi Anos sesutė Elza!

Piratai

Ar girdėjai, kad į Kauną atvyko piratai? Jų kapitonas apsigyveno DĖŽUTYJE ir papasakojo daugybę kraują stingdančių istorijų. Smalsauji sužinoti? Piratas papasakos ne tik jas, bet ir pamokys surišti tvirčiausią mazgą, įtempti lyną, išbristi iš vandens sausam… Jeigu visa tai pavyks, teliks prisiekti, jog esi pasiryžęs būti savo kiemo piratu!

Pimpačkiukai

Ba-ba-ba baaa-baa-baaa..Kas čia per garsai!? Tai ne rudens vėjas, tai geltonieji PIMPAČKIUKAI šūkauja DĖŽUTYJE. Šiandien jie kupini energijos: laipioja siena ir daro aukščiausius šuolius ant batuto, o kur dar šokiai, sceną užpildantys juoku, slėpynės, kuriose randama ne tik gera nuotaika, ir skaniausias gimtadienio tortas… Kieno? Jis ir smagiausi gimimo dienos įspūdžiai drauge su pimpačiuku gali priklausyti TAU!

Havajai

Gėlėti karoliai, palaidi plaukai, skambi muzika, į ritmą judantis kūnas… Argi tai ne pats smagiausias gimtadienio planas? DĖŽUTIS skuba garsinti muziką, o tu sakyk ALOHA HAVAJAMS ir prisijunk prie limbo šokio. HAWA HAWAII!

Meškučiai

DĖŽUTYJE apsigyveno meškinai! Nereikia baimintis: jie draugiški, smagiai nusiteikę, moka daug dainų, mėgsta šokti ir ilgai ilgai žaisti. Jei nori juos aplankyti, atsinešk gimtadienio tortą ir pasikviesk draugus. O jei bijai, kad nesi panašus į meškiną, nesuk galvos: besišypsantis animatorius tau padės pavirsti į tikrą meškutį ir palydės į pramogas.

Pižamų vakarėlis

Vos pabundi, dar esi su pižama, o čia, žiūrėk, jau ir gimtadienis!

Žaibas Makvynas

Žaibiškasis MAKVYNAS pagreitėja ir išdidžiai kerta finišo liniją! Džiaugiasi ir ploja visi jo gerbėjai… Ar esi vienas iš jų? Tau pasisekė, nes nuo šiol Žaibas Makvynas suks ratus aplink linksmąjį DĖŽUTĮ! Pažadėjo stabtelėti pasisveikinti ir pasveikinti… Ką? Savo didžiausią gerbėją su šauniausia gimimo diena!

Trolls

Ryškiaspalvės TROLIŲ galvos matosi iš tolo, tačiau nebijok prieiti arčiau ir padūkti drauge su DĖŽUČIO svečiais. Troliai paruošė spalvingą išbandymą, kurį įveikęs tapsi tikru jų draugu, o tada… tada negalėsi ramiai sėdėti, nes troliai kvies šėlti kartu: šokiai pokiai, išdaigos ir pokštai, garsios dainos… Ar esi tam pasirengęs? Troliai jau laukia!

Emoji

DĖŽUTIS geltonuoja nuo žaismingųjų EMOJI! Jų tiek daug ir visi skirtingi: kampelyje sėdi Liūdesėlis, ant scenos šoka Šypsenėlė, o čia pat pro duris įžengia Verksiukas su būriu geltonų draugų… Ar sugebėtum juos visus atpažinti? Jeigu taip, esi kviečiamas susidraugauti ir gimtadienio šventėje patirti įvairiausių emocijų!

Madų šou - Barbies

Žybsi fotografų blykstės, būriuojasi žiūrovai, pasigirsta pirmieji plojimai ir štai jos – neprilygstamos DĖŽUČIO mados vakarėlio žvaigždės – išdidžiai eina podiumu. Norisi juo eiti? Suburk geriausių draugų kompaniją, atvyk į DĖŽUTĮ, pasipuošk, iškelk galvą ir pasinerk į plojimų jūrą kartu su barbėmis.

Teatras - statome gimtadienio spektaklį

Svečiai gali baimintis scenos, kurioje kviečiama šokti ar dainuoti, bet kuomet vaikams pasiūloma tapti liūtu karaliumi, žuvį gaudančiu katinu ar kitu mėgiamu personažu, užtraukiama užuolaida ir iš jos išnyra pirma rankutė, baimes keičia tylus juokas ir paslapties pilnas laukimas “Kada gi mano eilė?”

Minecraft

MINECRAFT žaidimo pasaulis keliasi į DĖŽUTĮ. Čia prasideda nepamirštamas gimtadienio žaidimas, kurio dalyviai ne tik statys įvairias konstrukcijas, tačiau kartu su animatoriumi pasiners ir į išlikimo išbandymus, pareikalausiančius energijos bei sumanumo. Suskubk prisijungti – DĖŽUTIS jau atveria duris į nuotykių kupiną MINECRAFT pasaulį.

Madų šou - Barbies

Žybsi fotografų blykstės, būriuojasi žiūrovai, pasigirsta pirmieji plojimai ir štai jos – neprilygstamos DĖŽUČIO mados vakarėlio žvaigždės – išdidžiai eina podiumu. Norisi juo eiti? Suburk geriausių draugų kompaniją, atvyk į DĖŽUTĮ, pasipuošk, iškelk galvą ir pasinerk į plojimų jūrą kartu su barbėmis.

Teatras - statome gimtadienio spektaklį

Svečiai gali baimintis scenos, kurioje kviečiama šokti ar dainuoti, bet kuomet vaikams pasiūloma tapti liūtu karaliumi, žuvį gaudančiu katinu ar kitu mėgiamu personažu, užtraukiama užuolaida ir iš jos išnyra pirma rankutė, baimes keičia tylus juokas ir paslapties pilnas laukimas “Kada gi mano eilė?”

Monster High

Sporto tema

Visų sportininkų draugas DĖŽUTIS ruošia komandą gimtadienio varžyboms. Jei TU su draugais esate greičiausiai bėgantys, taikliausiai mėtantys į krepšį, aukščiausiai šokantys ir turintys drąsos aukštai laipioti, jei esate pasiruošę išbandymams, nemėgstate sėdėti ir esate būsimi garsiausiai sportininkai, junkitės prie DĖŽUČIO komandos ir drauge laimėkite skaniausią gimtadienio tortą. Trys, du, vienas… startas!

Mažieji poniai

Spalvingieji MAŽIEJI PONIAI kviečia švęsti vaivorykštinį gimtadienį DĖŽUTYJE drauge su personažu-animatoriumi, kuris palydės į stebuklingąją ponių šalį Ekvestriją. Joje laukia virsmas į animacinio filmo herojus, nuotaikingos ponių slėpynes, šokiai pagal mėgstamiausias daineles ir dar daugiau nepamirštamų nuotykių. Nesvarbu, kiek žvakių degs ant torto: jeigu žinai, kas yra Retenybė ir Jautruolė, kviesk draugus ir pasiduok spalvingoms linksmybėms!

Policininkai

Dėžutis

DĖŽUTIS praneša, jog prieš kelias akimirkas buvo įvykdytas stambus nusikaltimas – pavogtas skaniausias gimtadienio tortas. Į įvykio vietą jau atvykęs energija trykštantis animatorius laukia pastiprinimo. Suburk geriausią policininkų komandą, važiuok tikru policijos automobiliu ir padėk surasti nusikaltėlį!

Balerina

Lengvu žingsniu vaikštinėdama DĖŽUČIO balerina laukia draugių, kurios norėtų pasiryškinti skruostus, pasipuošti mažais, pūstais sijonėliais ir sukviesti savo gimtadienio svečius pasigrožėti švelnumu alsuojančiu mažųjų balerinų šokiu. Balerina taps kiekviena!

Princesės

PRINCESĖS jau atvyko į pokylį DĖŽUČIO karalystėje. Jos kuždasi, kad čia vyks gimtadienio šventė, kurioje skambės gražiausios dainos bei vyks smagūs šokiai. Kas dar? Tuoj prasidės gražiausios princesės rinkimai!  Ar jau paruošta Tavo suknelė? Neversk princesių ilgiau laukti – kuo greičiau atvyk švęsti drauge!

Neradote Jūsų vaikui patinkančios temos? Turime ir daugiau! Teiraukitės administracijos.

Dėžutis

Savanorių prospektas 266, Kaunas 50200

Susisiekite telefonu

+370 699 87781
mail_icon

Susisiekite el.paštu

labas@dezutis.lt