Apie mus - Dėžutis Apie mus - Dėžutis

Apie mus

DĖŽUTIS

DĖŽUTIS – restoranas šeimos šventėms ir ypatingoms progoms. Tai unikalios koncepcijos vieta, duris atverianti tada, kai jums reikia erdvės, kurioje galėtumėte kurti smagiausius savo šeimos prisiminimus. DĖŽUTIS yra puiki vieta švęsti gimtadienius, krikštynas, jubiliejus, organizuoti giminės susitikimus, mokyklos, būrelio ar vaikų darželio šventes, nes tai vienintelis restoranas, turintis atskirą žaidimų kambarį vaikams. Čia turimas vaikiškų linksmybių galimybes papildo išskirtinės kokybės, visuomet šviežias tikro restorano meniu. Todėl pas mus drauge puikiai jaustis gali ir vaikai, ir suaugę.

DĖŽUTIS yra įsikūręs lengvai pasiekiamoje Kauno vietoje (Savanorių pr. 266), su patogiu privažiavimu ir automobilių parkavimo vietomis.

DĖŽUTYJE organizuojamoje šventėje dalyvauti gali net iki 40 suaugusiųjų ir 30 vaikų. Kiekvienai šventei DĖŽUTYJE sukuriama stilinga, pasirinktą tematiką atitinkanti aplinka, dekoruojami stalai, sudaromas specialus meniu, kuriama animatorių programa, užsakomos fotosesijos.

Kurdami DĖŽUTĮ stengėmės apgalvoti viską – nuo išmaniausio, su meile ir atidumu paruošto valgiaraščio iki modernaus, žaismingo, vaikams draugiško ir kokybiško interjero bei išskirtinių linksmybių programų. Tikime, kad vieną kartą patikėję savo šventę mums – norėsite dar daug kartų sugrįžti! 

Apie mus kalba:

 

Apie mus rašo: Spausti čia

Jeigu norite rezervuoti laiką savo šeimos šventei jau dabar – susisiekite su mumis.

Dėžutis

Savanorių prospektas 266, Kaunas 50200

Susisiekite telefonu

+370 699 87781
mail_icon

Susisiekite el.paštu

labas@dezutis.lt