Pramogos vaikams

DĖŽUČIO žaidimų kambarys – spalvingas, ervdus ir šviesus, pritaikytas įvairaus amžiaus vaikams. Nė vienas mažylis DĖŽUTYJE neliūdės, nes originaliame meškių namelyje „Susikurk savo šventės draugą!“ galės išsirinkti savo šventės bičiulį, jį aprengti ir papuošti. Norėjome, kad čia netrūktų aktyvaus judesio, todėl įrengėme unikalią landžiojimo sieną „Korys“ ir pastatėme batutą. Mums taip pat buvo svarbu suburti šventėje dalyvaujančius vaikus vaizduotę skatinantiems vaidmenų žaidimams. Todėl čia berniukai tampa policininkais, sėdinčiais už tikros policijos mašinos vairo. Parduotuvė su tikra atsiskaitymo už prekes kasa patinka tiems, kurie mėgsta drauge su tėveliais apsipirkti.

Kiekvienai šventei DĖŽUTYJE sukuriama stilinga, pasirinktą tematiką atitinkanti aplinka, dekoruojami stalai, sudaromas specialus meniu, kuriama animatorių programa, užsakomos fotosesijos. DĖŽUTYJE turime surinkę profesionalių animatorių komandą, kuri organizuoja žaidimus, šokių pasirodymus, madų šou, mįslių konkursus, viktorinas, skirtus ne tik vaikams, bet ir įtraukiančias suaugusiuosius.  Išsiaiškinę Jūsų norus bei pageidavimus – galime pasiūlyti ir įvairių originalių, netikėtų sprendimų, staigmenų, kurios Jūsų šventę padarys išskirtine bei neužmirštama.

Štai keletas mūsų siūlomų linksmybių programų vaikams:

Mažieji poniai

Spalvingieji MAŽIEJI PONIAI kviečia švęsti vaivorykštinį gimtadienį DĖŽUTYJE drauge su personažu-animatoriumi, kuris palydės į stebuklingąją ponių šalį Ekvestriją. Joje laukia virsmas į animacinio filmo herojus, nuotaikingos ponių slėpynes, šokiai pagal mėgstamiausias daineles ir dar daugiau nepamirštamų nuotykių. Nesvarbu, kiek žvakių degs ant torto: jeigu žinai, kas yra Retenybė ir Jautruolė, kviesk draugus ir pasiduok spalvingoms linksmybėms!

Minecraft

MINECRAFT žaidimo pasaulis keliasi į DĖŽUTĮ. Čia prasideda nepamirštamas gimtadienio žaidimas, kurio dalyviai ne tik statys įvairias konstrukcijas, tačiau kartu su animatoriumi pasiners ir į išlikimo išbandymus, pareikalausiančius energijos bei sumanumo. Suskubk prisijungti – DĖŽUTIS jau atveria duris į nuotykių kupiną MINECRAFT pasaulį.

Policininkai

DĖŽUTIS praneša, jog prieš kelias akimirkas buvo įvykdytas stambus nusikaltimas – pavogtas skaniausias gimtadienio tortas. Į įvykio vietą jau atvykęs energija trykštantis animatorius laukia pastiprinimo. Suburk geriausią policininkų komandą ir padėk surasti nusikaltėlį!

Maša ir lokys

Mažoji Maša ruošia dar vieną išdaigą savo geriausiam draugui Lokiui. Tačiau šįkart ji nenori linksmintis viena ir atvyksta į DĖŽUTĮ ieškoti smagiai nusiteikusių draugų. Mašos personažas žada, kad kiekvienas galės prisidėti prie išdaigos krėtimo ir kad visiems užteks saldaus gimtadienio torto gabalėlio. Maša labai mėgsta gimimo dienos vaišes ir šventės linksmybes, o TU ar mėgsti? Visa tai jau prasideda!..

Meškučiai

DĖŽUTYJE apsigyveno meškinai! Nereikia baimintis: jie draugiški, smagiai nusiteikę, moka daug dainų, mėgsta šokti ir ilgai ilgai žaisti. Jei nori juos aplankyti, atsinešk gimtadienio tortą ir pasikviesk draugus. O jei bijai, kad nesi panašus į meškiną, nesuk galvos: besišypsantis animatorius tau padės pavirsti į tikrą meškutį ir palydės į pramogas.

Frozen

Vieną vakarą princesė Ana pasibeldė į DĖŽUČIO duris ir papasakojo, jog jau ilgai ieško savo sesės Elzos. Padėkime joms surasti vienai kitą: jeigu turi gražiausias akis ir moki dainos „Let it go“ žodžius, jei nebijai šalčio ir mėgsti žaisti, jeigu žinai, kas yra Olafas, skubėk į DĖŽUTĮ – galbūt TU esi Anos sesutė Elza!

Pimpačkiukai

Ba-ba-ba baaa-baa-baaa..Kas čia per garsai!? Tai ne rudens vėjas, tai geltonieji PIMPAČKIUKAI šūkauja DĖŽUTYJE. Šiandien jie kupini energijos: laipioja siena ir daro aukščiausius šuolius ant batuto, o kur dar šokiai, sceną užpildantys juoku, slėpynės, kuriose randama ne tik gera nuotaika, ir skaniausias gimtadienio tortas… Kieno? Jis ir smagiausi gimimo dienos įspūdžiai drauge su pimpačiuku gali priklausyti TAU!

Disney princesės

DISNĖJAUS PRINCESĖS – Auksaplaukė, Snieguolė bei Pelenė – jau atvyko į pokylį DĖŽUČIO karalystėje. Jos kuždasi, kad čia vyks gimtadienio šventė, kurioje skambės gražiausios dainos bei vyks smagūs šokiai. Kas dar? Tuoj prasidės gražiausios princesės rinkimai!  Ar jau paruošta Tavo suknelė? Neversk princesių ilgiau laukti – kuo greičiau atvyk švęsti drauge!

Monster High

DĖŽUTYJE kyla šurmulys! Čia atostogauja gražiosios MONSTER HIGH mokinės, kurios energingai ruošiasi šventei: repetuoja šokius, siuvasi dailiausius drabužėlius, mokosi taisyklingai vaikščioti ir renkasi akių šešėlių spalvas… Ar bent vieną dieną norėtum prisijungti prie šių stilingų merginų būrio? Ateik į smagiausią MONSTER HIGH vakarėlį, Drakulaura kviečia ir TAVE!

Krepšinis

Visų sportininkų draugas DĖŽUTIS ruošia komandą gimtadienio varžyboms. Jei TU su draugais esate greičiausiai bėgantys, taikliausiai mėtantys į krepšį, aukščiausiai šokantys ir turintys drąsos aukštai laipioti, jei esate pasiruošę išbandymams, nemėgstate sėdėti ir esate būsimi garsiausiai sportininkai, junkitės prie DĖŽUČIO komandos ir drauge laimėkite skaniausią gimtadienio tortą. Trys, du, vienas… startas!

Trolls

Ryškiaspalvės TROLIŲ galvos matosi iš tolo, tačiau nebijok prieiti arčiau ir padūkti drauge su DĖŽUČIO svečiais. Troliai paruošė spalvingą išbandymą, kurį įveikęs tapsi tikru jų draugu, o tada… tada negalėsi ramiai sėdėti, nes troliai kvies šėlti kartu: šokiai pokiai, išdaigos ir pokštai, garsios dainos… Ar esi tam pasirengęs? Troliai jau laukia!

Mickey & Minnie Mouse

DĖŽUTYJE atsirado pelytė. Tačiau nereikia baimintis, nes tai draugiškiausia pasaulyje pelė MINĖ (Minnie Mouse). Ji mėgsta dalintis saldainiais, atpjauna didelį gabalą torto, nuolat šypsosi ir žino smagių išdaigų! Minė giriasi, kad surado slaptą kelią į DĖŽUČIO žaidimų kambarį… Atvyk į DĖŽUTĮ ir jį Tau parodys!

Super Herojai

Pasaulį atakuoja blogiukai, todėl kuo skubiau reikia jį gelbėti. Supermenas jau čia, DĖŽUTYJE! Gali jam padėti? Pirmyn, skubėk į DĖŽUTĮ ir įrodyk, kad esi super greitas, super taiklus, super protingas, super lankstus –  super-vaikas! Pasikviesk draugų, su kuriais kartu išbandysite super-herojų akademijos iššūkius. Jei to nebijai, stok šalia Supermeno!

Programų turime ir daugiau.

Jei neradote patinkančios temos ir vis dar nežinote, kokią temą savo vaiko šventei pasirinkti – susisiekite su mumis ir mes tikrai pasistengsime padėti įgyvendinti Jūsų vaiko svajonę!

Dėžutis

Savanorių prospektas 266, Kaunas 50200

Susisiekite telefonu

+370 699 87781

Susisiekite el.paštu

labas@dezutis.lt

Visit Us On Facebook