Apie mus

DĖŽUTIS

Dezutis-9592

DĖŽUTIS – restoranas šeimos šventėms ir ypatingoms progoms. Tai unikalios koncepcijos vieta, duris atverianti tada, kai jums reikia erdvės, kurioje galėtumėte kurti šviesiausius savo šeimos prisiminimus. DĖŽUTIS yra puiki vieta švęsti gimtadienius, krikštynas, jubiliejus, organizuoti giminės susitikimus, mokyklos, būrelio ar vaikų darželio šventes, nes tai vienintelis restoranas, turintis atskirą žaidimų kambarį vaikams. Čia turimas vaikiškų linksmybių galimybes papildo išskirtinės kokybės, visuomet šviežias tikro restorano meniu. Todėl pas mus drauge puikiai jaustis gali ir vaikai, ir suaugę.

DĖŽUTIS yra įsikūręs lengvai pasiekiamoje Kauno vietoje (Savanorių pr. 266), su patogiu privažiavimu ir automobilių parkavimo vietomis. Čia vienoje erdvėje telpa keturios atskiros zonos: restoranas, vaikų kavinė su scena (žaidimams, diskotekoms, koncertams, teatro spektakliams bei filmukų peržiūroms), žaidimų kambarys (su unikalia landžiojimo siena „Korys“, tikra policijos mašina, parduotuve su tikra atsiskaitymo kasa bei batutu ir t.t.) ir lauko kiemelis su terasa. DĖŽUTYJE organizuojamoje šventėje dalyvauti gali net iki 40 suaugusiųjų ir 30 vaikų.

Kurdami DĖŽUTĮ stengėmės apgalvoti viską – nuo išmaniausio, su meile ir atidumu paruošto valgiaraščio iki modernaus, žaismingo, vaikams draugiško ir kokybiško interjero bei išskirtinių linksmybių programų. Tikime, kad vieną kartą patikėję savo šventę mums – norėsite dar daug kartų sugrįžti! 

Apie mus kalba:

 

Apie mus rašo: Spausti čia

Jeigu norite rezervuoti laiką savo šeimos šventei jau dabar – susisiekite su mumis.

Dėžutis

Savanorių prospektas 266, Kaunas 50200

Susisiekite telefonu

+370 699 87781

Susisiekite el.paštu

labas@dezutis.lt
Visit Us On Facebook